slovakia MODEL management logo


NEW FACE ROMAN/ 189cm 95-74-95
13/06/2014 - BRATISLAVA, SLOVAKIA
Slovakia Model Management Blog PhotoSlovakia Model Management Blog PhotoSlovakia Model Management Blog Photo

WE WELCOME ROMAN ON BOOKING BOARD! ROMAN IS AVAILABLE FROM THIS WEEK FOR TRAVEL&STAY!!

for booking: greta@slovakiamodel.com or info@slovakiamodel.com

Good luck Roman! :)

LENKA for MARY KAY
13/06/2014 - ZILINA, SLOVAKIA
Slovakia Model Management Blog PhotoSlovakia Model Management Blog PhotoSlovakia Model Management Blog Photo
Zuzka a Istanbul!
12/06/2014 - Istanbul, Turkey

Naša Zuzka T je na svojom prvom vycestovaní v Istanbule už tyždeň a za ten čas sa naučila o čom modeling vlastne je. Absolvovala niekoľko castingov, už má za sebou prvé joby a taktiež voľný čas strávený pri bazéne v agentúre.

Zuzka si za čas strávený v Istanbule zvykla aj na klasický štýl práce turkov, ktorí majú stále čas. Preto nestresuje, keď šofér auta mešká pol hodiny-hodinu na castingy. Prečo by aj, veď na castingu ich počkajú. :)

Istanbul vystihla slovami, najlepší štart a no stress. :)
O niekoľko týždňov sa vracia domov a už sa teší na ďalší booking!

Držíme palce Zuzi a máme ťa radi!

Tvoja mother agency <3

OLGA A @ FW_Showroom_Nanjing A/W14
10/06/2014 - CHINA
Slovakia Model Management Blog PhotoSlovakia Model Management Blog Photo
TEREZKA ČERSTVO Z TAIWANU
10/06/2014 - Taipei, Taiwan
Slovakia Model Management Blog PhotoSlovakia Model Management Blog Photo

Naša krásna Terezka pred niekoľkými hodinami pristála na Taiwane v Taipei. Je to jej prvý pobyt a preto zažíva, ako každá nová tvár na začiatku svojej kariéry, neistotu a obavy z niečoho nového. Terez je však veľmi šikovná a vie sa vynájsť v každej situácií. Na všetko ju pripravil aj jej booker Peťo.

Na letisku vo viedni, odkiaľ letela si ešte rýchlo nakúpila množstvo čokolády na ukludnenie pred cestou (agentúre to samozrejme zatajila a povedala až po prílete) :D Jej prvotné napatie, ale i radosť z prvého vycestovania narástli v lietadle. Bola rada, že má priamy let. Na letisku ju už čakal šofér s jej menom na tabuľke, ktorý ju odviezol do apartmánu, kde ju už čakali modelky a modelovia z celého sveta. Privítala ju majiteľka agentúry a vysvetlila jej ako to chodí v ich agentúre.
Terezka sa po 12 hodinovom lete cítila unavená, ale i tak sa tešila na prvé castingy. Po príchode do agentúry, ju čakalo prekvapenie, pretože mala hneď tréning pózovania a následne jej oznámili, že dnes ju čakajú prvé castingy.

Terez nás o každom kroku, ako materskú agentúru, informovala a sme na ňu veľmi hrdí! Terezka nám sama zhrnula svoje pocity a dojmy: "Som v skvelej agentúre, všetci sú tu milý a neustále sa o nás zaujímajú. Je to jedna z najlepších agentúr v ázií a preto verím, že tento pobyt mi prinesie viac než maximum. Castingy su taktiež super a je veľmi ťažké sa do tejto agentúry dostať. Majú veľké nároky na nás, ale je to dôležité pokiaľ chceme niečo, ako modelky dosiahnúť. Teším sa na všetko čo mi tento pobyt prinesie!  :)

Aj my sa tešíme na news z jej pobytu a hlavne máme radosť z jej skvelého štartu, pretože pred bookingom do Japonska a NYC je potrebné si budovať portfólio a skúsenosti!


Veľa štastia v TAIPEI!! <3

UŽ ČOSKORO !!! ASHISH CHAWLA!
09/06/2014 - SLOVAKIA
Slovakia Model Management Blog Photo

PRÍCHOD FOTOGRAFA SVETOVÉHO FORMÁTU !!!
•Fotograf pre ktorého túži pózovať každá MODELKA.
•Fotograf, ktorého si objednáva CELÝ SVET na fotenia modeliek, kampane, workshopy...
•Fotograf, ktorý fotí na titulky a editoriály do najprestížnejších časopisov po celom svete ako L´Officiel, Harper´s BAZAAR, ELLE, MARIE CLAIRE, COSMOPOLITAN, WOMAN...
•Fotograf, ktorý bol učňom slávnych  fotografov v New York City a prešiel si všetkými technikami fotenia / od práce vo fotokomore a vyvolávania filmov... /
•Fotograf, ktorý si napriek sláve a profesionalite, ktorú získal, zachoval svoj správny charakter a ... ZOSTAL SÁM SEBOU...
•Fotograf, ktorý chce svoje skúsenosti rozdávať ale aj inšpirovať ľudí a pomôcť im rásť.
•Fotograf, ktorý sa rozhodol navštíviť SLOVENSKO a konkrétne našu agentúru SLOVAKIA MODEL MANAGEMENT, kde bude hosťovať počas mesiaca JÚN/JÚL 2014 a organizovať WORKSHOP pre skúsených, ale aj začínajúcich fotografov, ktorí majú záujem získať skúsenosti o ktoré sa ASHISH CHAWLA rád s?nimi podelí.
POZOR-Posledné voľné miesta na Workshop!!

ASHISH CHAWLA bude taktiež FOTIŤ NAŠE MODELKY.

Príležitosť majú aj NEW FACES / NOVÉ TVÁRE /.

Ak máte záujem o profesionálne fotografie od úspešného svetoznámeho  fotografa ASHISHA CHAWLU aj s originálom jeho podpisu, hláste sa na :
Mobil : 0911 604?440
e-mail : bratislava@slovakiamodel.com
PREDMET : FOTOTEST

FOTOGRAFI
Ak máte záujem o WORKSHOP na tému FASHION, prihláste sa na :
Mobil : 0911 604?440
e-mail : bratislava@slovakiamodel.com
PREDMET : WORKSHOP

TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU S VAMI.

Tím SLOVAKIA MODEL MANAGEMENT

10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20